Kategorie
Imprezy Kościelne

72-gie urodziny Proboszcza

01.11.2023 Folwark

Zgodnie z tradycją folwarskiej społeczności w dniu 1-go listopada w naszej kaplicy w Folwarku odprawiana jest msza w intencji naszego Proboszcza ks. Krystiana. Ks. Krystian w dniu 2-go listopada będzie obchodzić swoje 72-gie urodziny. Od czasu mianowania Go proboszczem naszej parafii jest to już 28 lat Jego przywództwa w naszej parafialnej społeczności. Życzymy Ci drogi ks. Krystianie dużo zdrowia oraz sił potrzebnych do codziennej pracy  dla naszej  parafialnej wspólnoty. Życzymy Ci ciągłej opieki M.B. Szkaplerznej, Jej Syna, oraz św. Stanisława, aby wypraszał wszelkie łaski. Dziękujemy Bogu, że nam Ciebie dał.

Szczęść Boże

W odpowiedzi na “72-gie urodziny Proboszcza”

Świetny artykuł. Naprawdę dobrze napisane. Wielu osobom wydaje się, że posiadają rzetelną wiedzę na ten temat, ale zazwyczaj tak nie jest. Stąd też moje ogromne zaskoczenie. Chciałbym wyrazić uznanie za Twoje działania. Koniecznie będę rekomendował to miejsce i często wpadał, aby poczytać nowe rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *